KONKURS super wieś - można głosować na MARCINÓW

Aktualności » KONKURS super wieś - można głosować na MARCINÓW

W plebiscycie przygotowanym przez Gazetę Kłodzką, Czytelnicy wybierają miejscowość, w której żyje się najlepiej. Zwycięskie sołectwo otrzyma sprzęt AGD o wartości 2000 zł. Są również przewidziane nagrody rzeczowe dla osób głosujących. Co tydzień na łamach GK będzie ukazywał się artykuł o ludziach mieszkających w wioskach gminy Kłodzko i o tym, jakie inicjatywy podejmują. Konkurs trwa do końca roku.

Jak zagłosować na SUPERWIEŚ?

Wystarczy wysłać SMSa na numer 72068 (koszt jednego smsa to 2 zł + VAT/2,46 zł z VAT) w treści wpisując TC.OG.nazwa_miejscowości lub wyciąć kupon konkursowy z Gazety Kłodzkiej, wypełnić i wysłać na adres redakcji:

Gazeta Kłodzka,

ul. Bohaterów Getta 4,

57-400 Nowa Ruda

Głosować można na następujące miejscowości:

Bierkowice, Boguszyn, Droszków, Gorzuchów, Gołogłowy, Jaszkowa Dolna, Jaszkowa Górna, Jaszkówka, Kamieniec, Korytów, Krosnowice, Ławica, Łączna, Marcinów, Morzyszów, Mikowice, Młynów, Ołdrzychowice Kłodzkie, Podtynie, Podzamek, Piszkowice, Rogówek, Romanowo, Roszyce, Ruszowice, Starków, Stary Wielisław, Szalejów Dolny, Szalejów Górny, Ścinawica, Święcko, Wojciechowice, Wojbórz, Wilcza, Żelazno.

Planowane ogłoszenie wyników nastąpi początkiem nowego roku.