III PIKNIK RODZINNY 2016

GALERIA » PIKNIK RODZINNY  » III PIKNIK RODZINNY 2016

W niedzielę 26 czerwca 2016 odbył się już III PIKNIK RODZINNY, pomimo kapryśnej pogody na uczestników czekały nie lada atrakcje m in. malowanie buziek, bańki mydlane, liczne konkursy, ognisko. Wiele wrażeń dostarczyli mam strażacy z OSP Ołdrzychowice Kłodzkie, dzieci miały okazję do wspaniałej zabawy przy kurtynie wodnej, sesji zdjęciowej w wozie strażackim. Najwięcej wrażeń każdemu dziecku przyniosła jazda wozem strażackim. Kolejną niespodzianką była dwugodzinna zabawa z Salą Zabaw Jaś na dmuchanej zjeżdzalni, kolejka nie miała końca. W chwili odpoczynku można było zjeść coś słodkiego lub gorącego do wyboru była grochówka lub pieczona kiełbaska, Jak zawsze w ekspresowym tempie znikły gofry, trzy gofrownice przez dwie godziny ledwo dały radę.

Każde dziecko z małą pomocą pani Agnieszki miało możliwość stworzenia pięknych baniek mydlanych a pani Roma zadbała o piękne makijaże na uśmiechniętych buźkach naszych dzieci.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie tego pikniku! A zwłaszcza naszej świetlicowej, która mobilizuje nas do aktywnego działania.

Za pomoc w zabawie dziękujemy Ośrodkowi Kultury Sportu i Rekreacji Gminy Kłodzko

Sponsorzy:

  • Sołtys wsi Marcinów Ludwika Golec

  • Rodzice