WYGRAJMY RAZEM PLAC ZABAW

Aktualności » WYGRAJMY RAZEM PLAC ZABAW

WYGRAJMY RAZEM PLAC ZABAW!

Gmina Kłodzko przystąpiła do konkursu „Podwórko NIVEA”, którego celem jest budowa 40 rodzinnych miejsc zabaw na terenie całej Polski. To, czy jedno z takich podwórek powstanie w gminie Kłodzko, zależy od jej mieszkańców. Wystarczy codziennie od 1 kwietnia 2015 r. odwiedzać stronę www.nivea.pl/podworko i oddawać głos na „Podwórko NIVEA” zlokalizowane w Starym Wielisławiu przy nowej świetlicy wiejskiej.

Nasza lokalizacja została wprowadzona do systemu, dzięki czemu widnieje już na oficjalnej stronie Konkursu  ,,Podwórko NIVEA” – www.nivea.pl w zakładce Twoja Lokalizacja.
„Podwórko Nivea” Rodzinne Miejsce Zabaw to najnowsza odsłona społecznego zaangażowania tej marki. Ufunduje ona 40 placów zabaw, przygotowanych z myślą o całej rodzinie. Inicjatywa ma łączyć pokolenia i dawać szerokie spektrum możliwości wspólnych zabaw, wykorzystując sprawdzone, tradycyjne aktywności, które są dobrze znane współczesnym rodzicom. „Podwórko NIVEA” odpowiadać ma na potrzeby dzieci w różnym wieku oraz nawiązywać do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka lub zabawa na trzepaku. Dzięki temu, miejsce to będzie czymś więcej niż tradycyjnym placem zabaw dostępnym wyłącznie dla dzieci.

W ramach projektu zostaną wybudowane rodzinne miejsca zabaw w 40 lokalizacjach, które zbiorą największą liczbę głosów internautów. Głosowanie odbywać się będzie w dwóch etapach za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podwórko.

W pierwszej turze głosowania (1-30 kwietnia 2015 r.) wyłonionych zostanie 20 zwycięskich lokalizacji. Lista zwycięzców pierwszego etapu konkursu zostanie opublikowana przez organizatora na stronie www.nivea.pl/podworko w dniu 1 maja 2015 r. W dniach 1-31 maja 2015 r. trwać będzie druga tura głosowania mająca na celu wyłonienie kolejnych dwudziestu zwycięskich lokalizacji. Wyniki drugiego etapu konkursu zostaną opublikowane 1 czerwca 2015 r.
To od mieszkańców gminy zależy, czy w Gminie Kłodzko w Starym Wielisławiu powstanie „Podwórko NIVEA”.

Pomóc w wybudowaniu  tego placu zabaw można głosując na  stronie www.nivea.pl/podworko.

Codziennie będzie można oddać jeden głos.  Początek głosowania 1 kwietnia.

Zachęcamy wszystkich do oddawania głosów.